Wolontariusz Roku 2022 – zgłoś swojego faworyta!

Jak co roku wraz z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego FOPSZ zachęcamy do wybrania Wolontariusza Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Cele konkursu:
🔸 promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego;
🔸 promocja i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.
Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:
◾ wolontariat indywidualny;
◾ grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy);
◾ inicjatywa na rzecz Ukrainy i uchodźców.
Osoba, która zwycięży w konkursie zostanie uhonorowana tytułem „Wolontariusz roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail [email protected] oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13C, Rybnik).
 
Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada 2022 r. (wtorek) do godziny 15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wolontariatu 07.12.2022, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.
Materiały do pobrania:
Zachęcamy do zgłaszania kandydatów! 🙂
Patronat medialny:
 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.